שלום, #username#  -  להרשמה או התחברות
האם שכחת את סיסמתך ?   - או ברצונך להתנתק

 


Skype Me™!

שני סטולר
נולדתי בתאריך 11.12.86 במזל קשת. מס' ת.ז. 300621547 הלידה שלי היתה לידה רגילה. הורי קראו לי בשם שני מפני שזהו צירוף של שוב נולדה ילדה, ונולדתי אחרי שתי בנות (אחיותי הגדולות).

שני סטולר

נולדתי בתאריך 11.12.86 במזל קשת. מס' ת.ז. 300621547

הלידה שלי היתה לידה רגילה. הורי קראו לי בשם שני מפני שזהו צירוף של שוב נולדה ילדה, ונולדתי אחרי שתי בנות (אחיותי הגדולות).

שם משפחתי הוא "סטולר" ופירושו "נגר" בכמה שפות. שבועיים אחר הולדתי נכנסנו לוילה החדשה שנבנתה ליד בית סבתי מצד אבי במושב גני יוחנן, ואנו חיים בה עד היום.

אני ילדה מאוד באלגניסטית, אבל מאוד ממושמעת ואחראית.

הייתי במעון שנה ואחר כך שנה בגן תת חובה ושנתים בגן חובה. אחר כך עליתי לכתה א' בבית הספר הממלכתי מזכרת בתיה –שכיום נקרא "הרצוג" ולמדתי שם עד כתה ו'.

בכתה א' למדתי אומנות וב –א', ב' למדתי גם בלט קלאסי. בכתות ג', ד' למדתי בחוג התעמלות קרקע והפסקתי בסוף כתה ד'. בכתה ג' התחלתי ללמוד לנגן על אורגן והמשכתי עד כיתה ו'. מאוד נהנתי מהנגינה. באותה שנה התחלתי גם חוג שחיה אבל זה היה רק עד שהחורף הגיע ואז הפסקתי. בכתה ג' התחלתי בנוסף ללמוד אנגלית בשיעורים פרטיים כהעשרה אצל מורה פרטית לאנגלית שהיא במקרה חברה של סבתי.

למדתי אנגלית עד כיתה ו' ואז הפסקתי לחטיבה. מכיוון שהשיעורים העשירו לי את האנגלית שלי היה לי יתרון על שאר ילדי הכתה בבית ספר היסודי. בכתה ה' התחלתי ללמוד מחול בלהקת ריקוד, שבה אני רוקדת עד היום (כבר שלוש שנים) ומצפה להמשיך איתו עד לכתה יב' ולעלות ללהקה הייצוגית. כרגע אני בלהקת הנוער שזו להקה ברמה אחת פחות מהלהקה הייצוגית. ללהקה היו מבחנים והתקבלתי על הפעם הראשונה שנבחנתי. בחוג ריקוד אנחנו לומדים ג'אז, מודרני, בלט קלאסי, מזרחי ועוד. בכתה ו' התחלתי בנוסף חוג היפ –הופ שאלו הם ריקודים ותנועות מה –M.T.V. אני מאוד נהנית מחוג זה. אני רוקדת בו כבר שנתיים, עד היום ומצפה להמשיך איתו גם כן.

כשהייתי קטנה מאוד אהבתי לשמוע סיפורים ומוסיקה קלאסית לפני השינה.

תחביבי הם: לרקוד (זהו התחביב האהוב עלי ביותר), קריאת ספרים, קריאת עיתונים, צפייה בטלויזיה , עבודה ומשחק במחשב, פגישות עם חברים, מסיבות, שמיעת מוזיקה, לאכול לישון, לצפות בסרטים ועוד.

אני לא מעריצה מישהו מסוים. אני אוהבת כל מיני שחקנים, זמרים ולהקות. השנה יש לי בת מצווה ואני נורא מתרגשת. חגגתי אותה כבר במסיבה גדולה עם הכתה הקודמת שלי ומקווה שתהיה גם מסיבה גדולה עם החברים מהכתה החדשה. אני מאוד אוהבת חגיגות, מסיבות ויציאות גדולות עם הרבה מוזיקה ואנשים. בעתיד אני רוצה ללמוד באוניברסיטה רפואה ולהיות רופאה בבית חולים קפלן. כיום אני לומדת בכתה ז' בבית הספר ע"ש "קציר" ברחובות ושם אני מקווה ללמוד עד כיתה יב'    בהצלחה

Powered by Artvision | Truppo Websites